KontrolSoft Yazılım A.Ş.

Derin olan kuyu değil, kısa olan iptir.

Öngörülebilir hedeflere ulaşmada elimizdeki bilgiyi kullanmak için verimli ve doğru kararlar almamız gereklidir. Biz kuyunun derinliğini ölçerek ve biçerek hedeflerimizi oluşturuyoruz.
KontrolSoft profesyonel web tabanlı kurumsal yazılımlar geliştirmek amacıyla 2002 yılında Türkiye/Konya’da AR-GE faaliyetlerine başlamıştır. 2005’te kurumsal kimliğini oluşturarak piyasaya göz kırpmıştır.
KontrolSoft dijital dönüşüme hazır kurumlarla güvenilir iş ve çözüm ortağı olma bilinciyle dünyada pek çok başarılı projelere imza atmıştır. 2005’ten bu yana kurumsal müşterilerimize dijital çözümlerle, proaktif iş geliştirme stratejileri belirlemelerinde yardımcı olmuştur. Müşterilerine uçtan uca katma değerli iş çözümleri sunan KontrolSoft, pazara yeni bir soluk getirmek için 2007 yılından itibaren Rebirth yazılımları geliştirmeye başlamıştır. Tüm dünyada daha etkin olabilmek için 2022 yılında ABD/San Francisco ofisini açmıştır.
Satış, kârlılık ve nakit akışındaki güçlü performansı ile kurumsal yazılım pazarının yükselen yıldızı olan KontrolSoft; Üretkenlik, verimlilik ve müşterilerle mükemmel ilişkiler geliştirmeye odaklanarak, kurumsal yazılım kategorisindeki en iyi hizmeti sunmayı kendisine amaç edinmiştir.
Rebirth Yazılımları ile ERP, MRP, CRM, HR, B2C, B2B, C2C, CMS, WORK çözümleri sunan KontrolSoft; Kurumları sınırları olan yazılımlar yönetmek yerine ne istediğinizi anlayan ve tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan yazılımları üretmiştir. Rebirth işletmenizin iş süreçlerini daha verimli, daha hızlı yönetmenizi ve denetlemenizi sağlayan uçtan uca bir yönetim sistemidir. Rebirth; internetin gücünü ve iş fikirlerini işletmenin performansına dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Rebirth; işletmenin müşterilerini, çalışanlarını, tedarikçilerini gerçek zamanlı bir eko sistemde iş yapabilir, işbirliği sürdürebilir, iletişim kurabilir hale getiren %100 web tabanlı bir uygulama yazılımıdır.
PayPal alt yapı geliştiricisi olmakla birlikte, finans ve ödeme sistemleri üzerinde 14 yıllık deneyimi; 2021 yılında yapay zeka tabanlı Rebirth Fintech yazılımları ile bütünleyerek dijital finans sektöründe yeni bir dönemin ışığını yakmıştır.
KontrolSoft olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.
İşinizi daha iyi yönetmek için yardıma hazırız…
KontrolSoft Yazılım San. ve Tic. A.Ş.

İşimiz, imzamızdır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin cevap verebilme yeteneğimizle, her bir müşterimizi şirketimizin tek müşterisiymiş gibi görerek özenli ve hiçbir koşulda profesyonellikten ödün vermeden çalışır; işlerimizi başarıyla sonuçlandırırız.

Çok çalışırız.

Hem yeni fikirler üretmek hem de var olan fikirleri hayata geçirmek için durmadan çalışırız. Her proje sonunda ne kadar yorulduğunu değil ne kadar iyi bir iş çıkardığını konuşan genç ve dinamik bir ekibiz. Bizim için "iyi bir iş" tanımı, müşterilerimizin beklentilerinin tamamen karşılanmasıdır.

Ürünlerimiz

KontrolSoft İş Süreçleri

 • 1
  TanırızProjeniz ne olursa olsun, sizi tanımadan işimize başlayamayız. Proje hedefleriniz, değerleriniz, önemli olduğunu düşündüğünüz konular, hedef kitleniz gibi vereceğiniz bilgiler, bize projenizle ilgili ışık tutacaktır. Merak etmeyin, sizin için bu süreci olabildiğince hızlandırıyoruz.
 • 2
  Analiz EderizProjenizi, işinizi ve işleyişinizi derinlemesine analiz ederiz. Sizi dinler, ne istediğinizi anlar ve ihtiyaçlarınızı belirleriz. Sektör ve rakiplerinizi araştırır, hedef kitlenizin beklentilerini göz önüne alarak nasıl bir yol izleyeceğimize karar veririz.
 • 3
  Beyin Fırtınası YaparızYaptığımız analizler doğrultusunda, tüm ekibimizle beyin fırtınası yaparız. İyi – kötü, büyük – küçük, parlak – sönük tüm fikirleri değerlendirir, tartışırız. Hedefe ve ihtiyaçlara en uygun, en doğru, en uygulanabilir fikirleri ortaya çıkarır ve planlanama aşamasına geçeriz.
 • 4
  PlanlarızBu aşamaya kadar elde ettiğimiz tüm verileri önümüze alır, tekrar gözden geçirir, tasarım ve uygulama öncesinde her adımı titizlikle planlarız. Bizi en iyiye, en verimliye, en uygun sürede götürecek olan yola karar veririz.
 • 5
  Tasarlarızİster güçlü bir yazılım, ister geniş kapsamlı bir web sitesi, ister bir logo ya da bir broşür, ne olursa olsun tasarım süreci bizim için büyük önem taşır. Tasarımlarımızı, ilk taslak halinden son haline kadar isteğinizi, gereksinim ve ihtiyaçlarınızı, uygulanabilirliğini gözeterek yaparız.
 • 6
  UygularızTüm aşamalarını başarıyla tamamladığımız projelendirme sonrasındaki uygulama sürecinde, teknolojinin sunduğu tüm olanakları kullanarak, esnek ve geliştirilebilir kod yapıları ve en yeni teknolojilerle projeyi hayata geçiririz.
 • 7
  Test EderizProjenizi size teslim etmeden önce, en küçük ayrıntısına kadar test ederiz. Olası hataları tespit ederek giderir, projenizi son kullanıcı için kusursuz hale getiririz.
 • 8
  Teslim EderizTüm aşamalarını başarıyla oluşturduğumuz, tüm detaylarıyla ve titizlikle test ettiğimiz projenizi, söz verdiğimiz tarihte eksiksiz bir şekilde size teslim ederiz.
 • 9
  DesteklerizProjelerinizin sadece yapım ve uygulama aşamalarında değil, sonrasında da sizinleyiz. Bir projeye başlamadan önce her zaman bir adım ileriyi düşünür; sürekli değişen ve gelişen teknolojilerle gelecekte ihtiyacınız olabilecek güncelleme, değişiklik ya da yenilikler için daima yanınızda oluruz. Projeniz bittikten sonra da iletişimimizi sürdürürüz çünkü başarınızın kalıcılığı için çalışırız.

Karmaşık cümlelerle gözünüzü korkutmayız.

Her biri alanında uzman yazılımcı ekibimiz, birçok programlama diline hâkimdir.
Ancak biz, sizin dilinizden konuşuruz. Belki de hiç anlamadığınız, hakkında hiçbir fikre sahip olmadığınız web dünyasını sizin için anlaşılır bir hale getirir, ihtiyaçlarınızı net olarak anlar ve tam da istediğiniz sonuçları ortaya koyarız.
Bizimle İletişime Geçin
0

Kuruluş Yılı

0+

Ticari Yazılım

0

İş Fonksiyonu

0+

Mutlu Müşteri