Yapay Zeka

Yapay Zeka Çağı

KontrolSoft'un AI yazılım geliştiricilerinden oluşan ekibi, projenizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olmak için mevcut kurum içi ekibinizin bir parçası olarak veya anahtar teslimi olarak AI odaklı sistemler oluşturur, yeniden tasarlar ve özelleştirir.
Özel Yapay Zeka Yazılım Çözümleri
Ekibimiz, veriye dayalı karar verme, pazarlama ve satış veya müşteri hizmetleri için akıllı sistemler dahil olmak üzere uzun vadeli iş sürekliliğine ve verimliliğine katkıda bulunmak için yapay zeka odaklı yazılım çözümlerini iş operasyonlarında kavramsallaştırır ve uygular.
ReferanslarımızBizimle İletişime Geçin

İş Zekası ve Yapay Zeka Yazılımı

KontrolSoft, iş zekası (BI) yazılım çözümlerini sıfırdan oluşturmak veya self servis yetenekleri sunmaya odaklanan, karar vericilerin performans boşluklarını tanımasını sağlayan ve BT bağımlılıklarını azaltan araçlar dahil olmak üzere mevcut iş ortamlarına entegre etmek için tahmine dayalı analitik araçlarını kullanır .

Robotik Proses Otomasyonu (RPA)

Belgelerden yapılandırılmış ve yarı yapılandırılmış verileri çıkarmak, verileri kopyalamak ve yapıştırmak, dosya ve klasörleri taşımak, tarayıcıları kazımak, hesaplamalar yapmak ve daha fazlasını içeren iş akışlarını düzene koymak için robotik süreç otomasyonu (RPA) yazılımı geliştiriyor ve entegre ediyoruz. bir kuruluş içinde esneklik.

Doğal Dil İşleme

Doğal Dil İşleme (NLP) yazılım çözümlerini, arama sorguları, madenciliği yapılan web verileri, iş veri havuzları ve ses kaynakları dahil olmak üzere yapılandırılmış ve yarı yapılandırılmış içeriği analiz ederek ortaya çıkan eğilimleri tespit etmek, operasyonel içgörüler sağlamak ve tahmine dayalı analitik gerçekleştirmek için programlıyoruz.

Akıllı Belge Tanıma

Uzman yazılım geliştiricilerimiz ve mühendislerimiz, kullanıcıların merkezi bir platformda belgeleri kolayca aramasını sağlayan, çok çeşitli belge türlerinden meta verileri hızlı bir şekilde çıkarmak ve bilgileri sınıflandırmak için tasarlanmış akıllı, sağlam ve güvenilir belge tanıma yazılımı oluşturur.

Karar Verme

Veriye dayalı kararlar vermek için verilere çok dikkat etmelisiniz. Büyüme korsanlığı fırsatlarını ve işletmeleri yavaşlatan operasyonel darboğazları tespit edebilen akıllı sistemler tasarlıyoruz. Bu sistemler aynı zamanda risk analizi, operasyonel tahmin, tahmine dayalı bakım ve talep tahminlerini tek bir platformda birleştirir.

Pazarlama ve Satış

Satış tahmini, marka duyarlılığı analitiği, müşteri adayı puanlama ve LTV hesaplayıcı, müşteri segmentasyonu ve müşteri davranışı analitiği dahil olmak üzere ticari operasyonların edinimi, elde tutmayı ve pazarlama ve marka kampanyalarıyla alaka düzeyini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için AI algoritmaları uyguluyoruz.

Mevzuata Uygunluk İzleme

Mevzuata uygunluk izleme yazılımınızı dönüştürmek için büyük hacimli verileri gelişmiş hız ve doğrulukla işlemek için AI araçlarından yararlanıyoruz. Eyleme geçirilebilir içgörüler sağlamak ve operasyonların ortaya çıkan tüm uyumluluk gereksinimlerine ayak uydurmasını sağlamak için uyumluluk belgelerini okuyabilen ve yorumlayabilen yapay zeka uygulamaları geliştiriyoruz.

Müşteri servisi

Geliştiricilerimiz, müşteri hizmetlerini iyileştirmek için yapay zekayı kullanarak müşteri hizmetleri iş akışlarını genişletiyor; sohbet robotları , sesli ilk arayüzler, bilişsel asistanlar, bağlamsal öneriler ve akıllı self servis seçenekleri dahil olmak üzere gelişmiş müşteri veri analitiği ve konuşma aracıları oluşturuyor .

Makine öğrenimi

Makine öğrenimi, derin öğrenme ve diğer yapay zeka destekli ağ yazılım sistemlerini mevcut BT altyapınıza programlıyoruz.