Web Yazılım Geliştirme

En İyi Web Yazılım Çözümleri

Müşteri katılımını artırmak için yeni geliştirilmiş bir web sitesine, görünürlüğü ve organizasyonu geliştirmek için bir web portalına veya iş süreçlerini otomatikleştirmek için sağlam ve zengin özelliklere sahip bir web uygulamasına ihtiyacınız olsun, KontrolSoft'da çözüm var.
Çeşitli Kodlama Deneyimi
Veritabanı tasarımı ve web uygulaması geliştirmeden sistem entegrasyonları ve bulut danışmanlığına kadar, çeşitli Full-Stack Developers ekibimiz bir sonraki yazılım uygulamanızı oluşturma uzmanlığına sahiptir. Geliştiricilerimiz Java , JavaScript , PHP , Python , Objective-C , Ruby on Rails , jQuery , AngularJS , Node.js ve çok daha fazlasıyla uzun yıllara dayanan birleştirilmiş deneyime sahiptir.
Bakım, İzleme ve Destek
Uzman Yazılım Geliştirme Ekibimiz, özel web sitelerinizin ve uygulamalarınızın optimum performansta çalışmasını sağlamak için sürekli bakım, izleme ve destek sağlar. Bizim Web Geliştirme Destek ve Bakım Hizmetleri test ve güvenlik protokolleri, veri tabanı bakım, güncelleme ve bakım hata ayıklama ve çok daha fazlasını içerir.
ReferanslarımızBizimle İletişime Geçin

Web Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Arka uç geliştiricilerimiz Java, PHP, Ruby, Python, SQL ve daha pek çok konuda uzmandır; ön uç tasarımcılarımız ise JavaScript, CSS3, HTML5 ve daha fazlasını kullanma konusunda bilgilidir.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Mobil uygulama geliştirmede uzun yıllara dayanan deneyimimizi kullanan Mobil Uygulama Geliştirme Ekibimiz, herhangi bir mobil cihazda sorunsuz ve sorunsuz deneyimler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Kurumsal Web Geliştirme Çözümleri

Dijital pazarlama, CRM, envanter kontrolü, hızlandırılmış iş akışları ve çok daha fazlası için Kurumsal Web Uygulamaları oluşturmak için özel API'leri ve geniş web hizmetleri bilgimizi kullanıyoruz.

Tam Yığın Web Geliştirme Çözümleri

Uzman Tam Yığın Web Geliştiricilerimiz, önde gelen 12 faktörlü uygulamalar ve bulut platformu uygulamasında deneyime sahip Java ve SQL programlama dillerinde son derece yeteneklidir.

Web Portalı Geliştirme

Web Portalı Geliştiricilerimiz, şirketlerin iş akışlarını yönetmelerine yardımcı olan güvenilir ve sağlam çözümler yaratmak için hem mühendislik uzmanlığına hem de iş sektörü hakkında keskin bir anlayışa sahiptir.

Web Entegrasyon Hizmetleri

Yazılımınızı nasıl kullandığınıza dair mükemmel ve sorunsuz bir yaklaşım oluşturmak için dağıtım, özelleştirme ve entegrasyondaki en son gelişmelerin her zaman üstünde kalıyoruz.